• Slide 1
  • Slide 2
  • Slide 3

Žáruvzdorné keramické tvarovky

Keramické filtrační tvarovky

Nabízíme speciální řadu filtračních tvarovek pro odlitky a ingoty o hmotnostech od 800 kg do 20 tun. Výroba je uzpůsobena pro dodávky přímo na míru konkrétního odlitku.

Keramická chladítka
Doplňkovou výrobou k exo-nálitkům jsou keramická chladítka na bázi SiC a uhlíku, která se používají jako nástroj pro řízené tuhnutí odlitků.
SiC chladítka zajišťují snadnou opracovatelnost povrchu bez rizika tvorby slévárenských vad (např. bodlin). Díky vlastní výrobě forem a širokému spektru materiálů jsme schopni zajistit výrobu speciálních odlévaných tvarovek na míru v malých sériích nebo lisovaných tvarovek ve velkých sériích.
Pro potřebu velice rychlého zachlazení povrchu litinových odlitků nabízíme grafitová chladítka, která mají ve srovnání s litinovými chladítky vyšší tepelnou kapacitu a lepší tepelnou vodivost. Není nutno tato chladítka očetřovat nátěrem kvůli nežádoucí penetraci kovem.
Pro náročné zákazníky nabízíme dodávky SiC formovací směs, která je vhodná pro výrobu atypických tvarovek přímo v jaderně za pomoci běžného pojivovového systému.
Zpět na výpis novinek


Kontakt
Z-MODEL, spol. s r.o.
Svitavská 500
678 01 BLANSKO
e-mail: info@z-model.cz
Tel.:+420 516 411 488
 +420 516 411 490
Fax:+420 516 443 571
Galerie

MENUX